(2) O nas

 

SZTAB II EDYCJI PROJEKTU RAZEM NA SZCZYTY:

 

IMG_2593 (Custom)Tomasz Deroń, mentor projektu – instruktor survivalu, socjoterapeuta, pedagog, założyciel i właściciel Selenge.pl., organizator wielu obozów survivalowych, kierownik projektu Beskid Niski 2011 Survival Expedition, zrealizowanego z udziałem osób niepełnosprawnych. Na co dzień koordynuje wyprawy i szkolenia związane z prowadzeniem aktywności ruchowej w terenie oraz szkolenia kształtujące relacje interpersonalne, a wszystko to z wykorzystaniem elementów szeroko pojętej turystyki aktywnej.

 

10320405_460667954066646_8562411950053779253_nMarta Sporysz z wykształcenia biotechnolog, z zamiłowania podróżnik. Przewodnik górski sudecki o beskidzkich korzeniach. Każdą wolną chwilę spędza w górach, tych bliższych i dalszych. Miłośnik Słowacji, górskiej poezji śpiewanej i beskidzkich bacówek.

 

20150307_122816Ania Stępień – sympatyczna, otwarta i zawsze uśmiechnięta. Zawodowo pracuje z ludźmi i podróżuje, gdyż jestem przewodnikiem sudeckim i pilotem wycieczek. Prywatnie – podróże małe i duże również są jej pasją.

 

10378010_893012510752288_1234783350764932600_nGabriela Ciuraszkiewicz i Ewa Biel –  dwie aktywne kobiety. Spotkały się w pierwszej edycji projektu i spotykają nadal :-). Różne pod względem temperamentu i osobowości, ale łączy je wytrwałość w realizacji własnych marzeń i czerpanie radości z rzeczy codziennych. Aktualnie zgodnie stwierdzają, że: „nastał w naszym życiu czas na kolejne rzeczy ważne”, czyli współtworzenie II Edycji projektu RnS ze wspaniałymi ludźmi – uczestnikami i wolontariuszami, których mają nadzieję spotkać nie tylko na górskich szlakach.

 

P1030638Anna Kwinta – z wykształcenia pedagog, z miłości do gór przewodnik tatrzański, z powołania poszukiwacz przygód J Dzieli swój czas pomiędzy życiowe pasje. Na co dzień prowadzi warsztaty profilaktyczne z młodzieżą i osobami dorosłymi, a gdy tylko znajdzie chwilkę ucieka w góry najchętniej w doborowym towarzystwie licznych znajomych. Kocha życie w „półbiegu”, sporty górskie i dobre jedzenie.

 

irlKrzysiek Tama – Poznaniak, choć od dłuższego czasu mieszkający na emigracji => we Wrocławiu. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, który na co dzień zajmuje się zarządzaniem ryzykiem kredytowym. Pasjonat wycieczek górskich, historii II Wojny Światowej i Żołnierzy Wyklętych. Wolne chwile spędza na rowerze.

 

SONY DSCKrzysztof Kurowski – z wykształcenia prawnik, zawodowo i naukowo specjalizujący się w problematyce praw osób z niepełnosprawnościami. Propagator nowej filozofii podejścia do niepełnosprawności, opartej na poszanowaniu autonomii każdej osoby. Z zamiłowania wędrowiec po górskich, leśnych i innych dzikich szlakach. Zdobył wiele szczytów. W trakcie pierwszej edycji projektu Razem na szczyty, podczas wyprawy na Rysy wszedł na Przełęcz Waga na wys. 2337 m. n.p.m.

IMG_3892Marcin Bojarski – pasjonat turystyki i dziennikarz, zajmujący się głównie tematyką podróżniczą. Świeżo upieczony Organizator Turystki PTTK. Od dziecka nieuleczanie zakochany w górach. W I Edycji projektu łączył role uczestnika i wolontariusza. Najczęściej spotkać można go na szlaku, a domu nie opuszcza bez dobrej książki

 

Obraz_121Destina Kuliś – taka trochę wariatka, lata tu i tam i cały czas jej mało. Dusi się w mieście, więc co rusz z niego ucieka. Uwielbia bujać w obłokach i zatapiać się w marzeniach, a jeszcze bardziej wcielać je w życie. Nie cierpi kaszanki,kiepskich filmów i rozczarowań. W wolnym czasie hasa po górach, jeździ po świecie na rowerze i przesiaduje w kinie.

 

unnamed (1)Marcin Kowalski – jedno z bardziej powszechnych statystycznie nazwisk w Polsce a jednak jego cechuje wysoka indywidualność. Szef działu logistyki i transportu, lubi twórcze działanie, rozwiązywanie trudnych sytuacji i organizację pracy od podstaw. Jego pasją są góry, wspinaczka i jazda rowerem. Nadmiar pozytywnej energii oddaje nie tylko podczas gry w squasha czy w siłowni, ale przede wszystkim aktywnie pomagając innym :-).

 

 

 

SZTAB I EDYCJI PROJEKTU RAZEM NA SZCZYTY:

 

                                                                       Magdalena Jarocka

Kierowniczka projektu. Pomysłodawczyni projektu Niepełnosprawni w górach – Razem na szczyty.

 

                                                      

                                          Tomasz Deroń                   Sławomir Zieliński                Joanna Ciołek     

 

             

 Agnieszka Kruk          Jarosław „Dziku” Kruk         Katarzyna Kuchmistrz

 

W projekt zaangażowani byli także wolontariusze z m.in. z Fundacji Poza Horyzonty, Studenckiego Koła Przewodników Sudeckich we Wrocławiu, Studenckiego Koła Przewodników Górskich „Harnasie”, Klubu Górskiego „Olimp”, Związku Harcerstwa Polskiego i inni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × five =