(6) Dołącz do nas

DSC_7374

Jeżeli jesteś osobą z niepełnosprawnością ruchową lub sensoryczną i chcesz do nas dołączyć, wypełnij i prześlij do nas ten formularz:

Formularz zgłoszeniowy:

Formularz zgłoszeniowy na wyjazdy Razem Na Szczyty

Jeśli chcesz dołączyć jako uczestnik lub wolontariusz do ekipy Razem Na Szczyty i wspólnie z nami zdobywać góry i przemierzać górskie szlaki w Polsce, to wypełnij poniższy formularz i na dole wciśnij „Prześlij” – będziemy Cię na bieżąco informować o planowanych wyjazdach.
*Wymagane
Nazwisko *

Imię *

Wiek *
Podaj swój wiek w latach w chwili wypełniania tego formularza.

Telefon *
Twój telefon kontaktowy – jeśli wolisz kontakt smsowy dopisz na początku numeru skrót SMS

Adres mailowy *
Twój adres mailowy do korespondencji lub adres mailowy osoby, która w Twoim imieniu będzie prowadzić korespondencję

PESEL *
Podaj swój PESEL – będzie nam potrzebny do ubezpieczeń na wyjazdy

Adres zamieszkania *
Twój adres zamieszkania (ulica, nr domu i mieszkania, kod pocztowy, miejscowość) – pomoże nam to, organizować dojazd na wyprawy w góry

Zgłaszam się jako: *
Jako wolontariusz:
Opisz krótko swoje doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami oraz w turystyce górskiej. Napisz czy posiadasz jakieś uprawnienia górskie lub związane ze wspieraniem osób z niepełnosprawnościami.

Jako uczestnik:
Opisz krótko swoją niepełnosprawność, jakiego wsparcia oczekujesz w poruszaniu się, jakie są Twoje potrzeby, na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas wycieczek w góry, czy masz już jakieś doświadczenie w tego typu projektach? Jaki sposób komunikowania się preferujesz? Czy na co dzień przyjmujesz jakieś leki?

Zgoda na użycie wizerunku: *
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w postaci cyfrowej, drukowanej i innej, w materiałach opisujących wjazdy i na potrzeby ich promocji.

 

Wyjazdy nie mają charakteru komercyjnego, jak również nie są dofinansowywane. Każdy uczestnik pokrywa koszty dojazdu (przeważnie w formie zrzutki na benzynę), noclegu (standard schroniskowy), ubezpieczenia (kilka złotych) i wyżywienia (można zabrać swoje kanapki lub kupić coś na miejscu).

W sprawie współpracy i wyjazdów napisz na adres: a.kwinta89@gmail.com lub zadzwoń: Anna Kwinta 694 116 010.

Możesz pomóc!

Możesz pomóc nam w organizacji wyjazdów!

Jak?

– Twój niepotrzebny, zalegający na dnie szafy sprzęt turystyczny np. stuptuty, kijki trekkingowe, czołówki, rękawice zimowe, plecaki, etc. przydadzą się na naszych wycieczkach.
– Jeżeli jesteś właścicielem schroniska turystycznego lub agroturystyki, może chciałbyś zaoferować nam darmowy nocleg lub zniżki?
– Masz pomysł jak obniżyć nasze koszty dojazdu?
– Zastanów się czy nie możesz zrobić jeszcze czegoś innego! Włącz się, organizując dla nas kulig, paintball, ciekawe szkolenie, albo np. koncert bluesa!

Napisz do nas na adres: a.kwinta89@gmail.com.

Możesz też pomóc przekazując dowolną kwotę na organizację wyjazdów. Skontaktuj się w tej kwestii z Anią Kwintą: a.kwinta89@gmail.com, tel. 694 116 010. 

Opis projektu i oferta dla sponsorów:
Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 × trzy =